MASZTY KRATOWNICE I WIEŻE


Maszt kratownicowy o wysokości 18m z linkami odciągowymi.

Maszty kratownicowe  o wysokości

do 12m wolnostojące bez odciągów

do 18m wymagające zastosowania linek odciągowych

 

Wieże rurowe o wysokości:

h= 18 i h=24m dla elektrowni wiatrowych NGW WT 12.0-400

Dzięki optymalizacji projektów konstrukcji wież oraz masztów oraz powtarzalnemu procesowi produkcji uzyskano wysoki współczynnik bezpieczeństwa przy zachowaniu przystępnej ceny.

Wszystkie produkowane konstrukcje są optymalnie zaprojektowane do współpracy z naszymi turbinami wiatrowymi  oraz spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania.

Wyspecjalizowana grupa inżynierów dokłada wszelkich starań aby projektowane konstrukcje  spełniały najwyższe wymagania bezpieczeństwa.

Nazwa pliku
Wieża rurowa h=18m do elektrowni wiatrowej NGW WT 12.0-400
Wieża rurowa h=24m do elektrowni wiatrowej NGW WT 12.0-400

Maszty do turbin wiatrowych o zoptymalizowanej konstrukcji

Maszt do wiatraka należy do kluczowych elementów każdej elektrowni wiatrowej. Nasze maszty do turbin wiatrowych zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność nawet w trudnych warunkach pogodowych. Maszt elektrowni wiatrowej 3 kW, dzięki konstrukcji kratownicowej, zachował wysoką wytrzymałość oraz niską wagę konstrukcji. Takie rozwiązanie pozwala na montaż nawet w trudno dostępnym terenie.

Maszty kratownicowe zostały podzielone na 3 elementy, które ułatwiają transport i montaż. Maszt turbiny wiatrowej został ocynkowany, dzięki czemu jest odporny na warunki atmosferyczne przez wiele lat.

Maszt elektrowni wiatrowej spełniający najwyższe wymagania bezpieczeństwa

Nasze maszty turbiny wiatrowej 3 kW posiadają rodzaj zawiasu u postawy, takie rozwiązanie ułatwia ich montaż i demontaż co ma duże znaczenie w czasie prac serwisowych. Wieże rurowe, które są masztami turbiny wiatrowej 10 kW, są wieżami o wysokości 18m lub 24m. Wieża wolnostojąca bez odciągów składająca się z trzech lub czterech elementów stopniowanych 6 m każdy. Konstrukcja piaskowana i malowana natryskowo farbami epoksydowymi.

Nieprawidłowo skonstruowany maszt do turbiny wiatrowej może generować hałas, wibracje, a nawet spowodować uszkodzenie urządzenia. Maszty o niskiej sztywności mogą się przyczynić do przedwczesnego zużycia się kluczowych elementów turbiny. W związku z tym szczególną uwagę przywiązujemy do kwestii minimalizowania drgań oraz wychyleń wieży, aby wpłynąć pozytywnie na wydajność elektrowni wiatrowej.

Wybierając nasze maszty do turbin wiatrowych, otrzymuje się nie tylko wysoką jakość, ale także kompleksową obsługę klienta. Nasi doświadczeni specjaliści służą fachową radą na każdym etapie procesu, od doradztwa technicznego, przez wybór odpowiedniego masztu, po dostawę.

Zakup właściwie dobranego masztu do turbiny wiatrowej to inwestycja, która pozwoli cieszyć się efektywną pracą elektrowni wiatrowej przez długie lata!